به گزارش نشریه اکونومیک دیلی نیوز تایوان، هدست واقعیت ترکیبی اپل اکنون در مرحله نهایی توسعه و تحویل زنجیره تامین قرار دارد.

GIS که یکی از زیر مجموعه‌های فاکسکان است، ظاهرا در زنجیره تامین این دستگاه برای ارایه لمینیت لنز گنجانده شده است. GIS در حال حاضر صفحه نمایش‌های آیپد را برای اپل چند لایه می‌کند و نرخ بازدهی بالایی دارد. تا پیش از این تصور می‌شد که فاکسکان از زنجیره تامین هدست کنار گذاشته شده است و شرکت Luxshare چین به عنوان تنها مونتاژ کننده فعالیت دارد.


کانسپت هدست واقعیت ترکیبی اپل ساخته شده توسط مارکوس کین

اعتقاد بر این است که GIS یک خط تولید اختصاصی برای لمینیت لنز هدست در کارخانه‌ای در چنگدو چین راه‌اندازی خواهد کرد. مطابق با سایر گزارش‌ها، برنامه تجهیز خط تولید تامین‌کننده نشان می‌دهد که هدست واقعیت ترکیبی اپل همانطور که انتظار می‌رفت در WWDC امسال در ماه ژوئن (خرداد) رونمایی خواهد شد، قبل از اینکه در ماه‌های آینده عرضه شود. GIS به طور علنی اعلام کرده است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳، که از آوریل تا ژوئن (فروردین تا خرداد) ادامه دارد، ارسال دستگاه‌های متاورس را برای مشتریان آغاز خواهد کرد.

دخالت GIS ظاهرا زمینه را برای فاکسکان فراهم می‌کند تا به طور گسترده‌ای در زنجیره تامین نسل دوم هدست اپل مشارکت کند. در ماه فوریه (بهمن) گزارش شد که فاکسکان امیدوار است مدل ارزان‌تری را در خط تولید هدست‌های نسل دوم اپل عرضه کند.