هوآوی جدیدترین سری گوشی‌های پرچمدار خود یعنی هوآوی P50 را معرفی کرد و همراه با این محصولات از دو گجت پوشیدنی هوشمند به نام‌های هوآوی واچ GT2 Pro ECG و هوآوی بند 6 پرو پرده برداشت.

هر دوی این گجت‌ها به نوعی به عنوان یک به‌روز‌رسانی بزرگ نسبت به نسخه اصلی خود تلقی می‌شوند به طوریکه هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG قادر به پایش نوار قلب است و همینطور هواوی بند 6 پرو می‌تواند دمای بدن را بسنجد و به اطلاع کاربر برساند. 

هوآوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG در بقیه مشخصات ظاهری و فنی همانند نسخه اصلی آن یعنی هواوی واچ جی‌تی 2 پرو است. برهمین اساس، هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG از یک صفحه نمایش 1.39 اینچی امولد، محافظ صفحه سفایر و قاب تیتانیومی بهره خواهد برد. همچنین شاهد ویژگی‌های سلامتی مانند خواندن نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام، شمارشگر ضربان قلب، سنجش میزان اکسیژن خون، پایشگر خواب و سنجشگر میزان استرس نیز در این ساعت خواهیم بود. درکنار این ویژگی‌ها، هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG از صد حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند و در بخش نرم‌افزار نیز سیستم‌عامل هواوی lite را اجرا می‌کند.

ساعت هوشمند هواوی واچ جی‌تی 2 پرو ECG تنها در یک رنگ مشکی عرضه می‌شود و فروش آن نیز در روز 21 مرداد با برچسب قیمتی 478 دلار اغاز خواهد شد. 

از آن سو، هواوی بند 6 پرو دارای صفحه نمایش 1.47 اینچی امولد است و از ویژگی‌‌های سلامتی مانند شمارشگر ضربان قلب، سنجش میزان اکسیژن خون، پایشگر خواب و سنجش میزان استرس بهره می‎برد. در کنار این ویژگی‌ها، هواوی بند 6 پرو قادر خواهد بود میزان دمای بدن کاربر را هم بسنجد و همچنین از 96 حالت ورزشی نیز پشتیبانی می‌کند. از دیگر نکات مثبت هواوی بند 6 پرو می‌توان به عمر باتری طولانی دو هفته‌ای در استفاده معمولی اشاره کرد.

فروش هواوی بند 6 پرو قرار است در روز 29 مرداد با برچسب قیمتی 70 دلاری اغاز شود.