براساس گزارش‌های منتشر شده، آیپد پرو 2022 در دو مدل 11 و 12.9 اینچی عرضه خواهد شد. همانطور که قبلا نیز گزارش شده بود ، انتظار می‌رود اپل  جدیدترین نسل آپید  پرو را در پاییز امسال رونمایی و عرضه کند. به نظر  می‌رسد اپل قصد دارد آپید پرو 2022 را به تراشه معرفی نشده M2 مجهز کند.

این گزارش که توسط DylanDKT منتشر شده است ، همچنین اعلام می‌کند که آیپد پرو 2022 در دو مدل 11 و 12.9 اینچی  روانه بازار خواهد شد. به علاوه، انتظار می‌رود اپل در کنار معرفی جدیدترین نسل آیپد پرو از جدیدترین محصولات دیگر خود مانند مک مینی جدید نیز در پاییز رونمایی کند.


 

همچنین گزارش شده است که بر خلاف شایعات پیشین ، آیپد پرو 2022 از قابلیت شارژ مگ‌سیف (MagSafe) بهره نخواهد برد و گفته شده که امسال به مانند نسخه 12.9 اینچی ، آپید پرو 11 اینچی نیز به نمایشگر mini-LED مجهز خواهد شد .

 عرضه آیپد پرو 2022 با تراشه M2 چندان دور از ذهن نخواهد بود چرا که مدل‌های نسل حال حاضر آیپد پرو به تراشه M1 مجهز هستند . قبلا گزارش شده بود که اپل امسال قصد دارد پروژه  اپل سیلیکون را تکمیل کند ؛ در نتیجه ، احتمال عرضه آپید پرو با تراشه M2 زیاد خواهد بود . براساس گزارش‌های منتشر شده، تراشه M2 برپایه فرآیند 3 نانومتری TSMC تولید خواهد شد . 


همچنین آیپد پرو 2022 تنها محصول اپل نخواهد بود که با تراشه M2 عرضه می‌شود . در همین راستا ، به نظر می‌رسد مک بوک پرو 14 اینچی جدید اپل  که احتمالا در نیمه دوم سال میلادی جاری معرفی خواهد شد ، از تراشه M2 بهره خواهد برد . به علاوه، مک بوک ایر نسل جدید نیز به احتمال زیاد با تراشه M2 عرضه خواهد شد . این گزارش همچنین اعلام می‌کند که هدفون جدید موردانتظار  اپل یعنی ایرپادز پرو 2 نیز  در پاییز 2022 معرفی و رونمایی خواهد شد .