روش های پرداخت در موبوسام

شما می توانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب،  در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی محصولات امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

برای اولویت قرار گرفتن روند ارسال سفارش و کوتاه کردن مدت زمان دریافت، پرداخت آنلاین راه حل بهتری می باشد.

روش های پرداخت:

+ پرداخت در محل

- در موبوسام ، پرداخت در محل (در برخی محصولات) به وسیله ی کارت بانکی عضو شتاب در کلیه شهرها و استان های کشور انجام می گردد.

- پرداخت در محل در شهر کرمان به وسیله پیک های کالارسان مجهز به کارتخوان انجام می شود و در شهرهای دیگر کشور به وسیله مأموران پست صورت می گیرد.

- از دریافت مبلغ نقدی در ازای تحویل محصول با توجه به مغایرت با قوانین موبوسام معذوریم.

+ پرداخت آنلاین

- این روش پرداخت، بهترین و مطمئن ترین روش می باشد و در صورت اقدام از این طریق ، ما را در پردازش و ارسال سریع تر محصول یاری می کنید.

- پس از ثبت سفارش و انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی ، شما به درگاه بانکی متصل می شوید و در درگاه بانکی به اطلاعاتی شامل شماره کارت، رمزدوم کارت، CCV2 و تاریخ انقضای مندرج روی کارت بانکی، نیاز دارید.

+ واریز به کارت

- در مواردی که دسترسی آسان تری به این روش نسبت به موارد قبل دارید، انتخاب این روش به شما پیشنهاد می گردد و پس از ثبت سفارش خود با انتخاب گزینه "واریز به حساب" ، اطلاعات حساب بانکی و شماره کارت موبوسام نمایش داده می شود، پس از کارت به کارت کردن، کد پیگیری و مشخصات واریز را از طریق پنل کاربری خود در موبوسام برای ما ارسال کنید که پس از تطبیق مبلغ واریز شده توسط کارشناسان ما، محصول شما ارسال می گردد.