پیگیری ارسال سفارش

+ چطور می توانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

- وارد پروفایل خود شوید و سپس روی بخش کاربری کلیک کنید ، در بخش کاربری و از منوی سمت راست صفحه (این منو در حالت موبایل در گوشه بالا سمت راست صفحه به شکل چند خط افقی وجود دارد) وارد بخش سفارش ها شوید.

- در این قسمت می توانید کلیه اطلاعات مربوط به سفارش خود را مشاهده کنید. کد سفارش، وضعیت پرداخت، وضعیت ارسال، مشاهده اطلاعات سفارش و ... از جمله مواردی است که می توانید ببینید.

- کلیه مراحل ثبت، آماده سازی، تحویل به پیک یا پست و کدرهگیری پستی برای شما پیامک می گردد، عزیزان سایر شهرهای غیر از شهر کرمان می توانید پس از دریافت کد رهگیری پستی، مرسوله خود را از طریق سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست پیگیری نمایید و طی طریق آن را مشاهده کنید.

+ چطور می توانم سفارشم را لغو کنم ؟

- هم اکنون در موبوسام امکان لغو سفارش در حساب کاربری شما وجود ندارد و بایستی از روش های موجود در صفحه "تماس با موبوسام" ارتباط گرفته و این کار توسط کارشناسان موبوسام صورت گیرد یا اینکه پس از تحویل سفارش و در صورتیکه کالا مغایرتی با سفارش شما در سایت داشت، عموما تا 7 روز مهلت برگشت کالا وجود دارد.

+ چطور می توانم سفارشم را تحویل بگیرم؟

- در صورتی که شما ساکن شهر کرمان باشید، کالای شما با اکسپرس (ارسال سریع) موبوسام و به صورت رایگان حداکثر تا 24 ساعت بعد ارسال می گردد.

- اگر شما ساکن شهرستان های استان کرمان یا سایر استان ها هستید، کالای شما با پست پیشتاز با امکان تحویل در محل (برای برخی کالاها) ، ارسال می گردد که زمان دریافت سفارش شما بین 3 الی 6 روز کاری می باشد و توسط مأمورین پست با شما هماهنگ شده و تحویل می گردد.