علی‌رغم این که موردانتظارترین و مهم‌ترین گوشی‌های سامسونگ سری پرچمدار این تولیدکننده یعنی سری گلکسی اس است، پرفروش‌ترین محصولات سامسونگ شامل گوشی‌های میان‌رده آن مانند سری گلگسی A است. در همین راستا، سامسونگ به رسم هر ساله قرار است از جدیدترین محصولات میان‌رده خود رونمایی کند. به علاوه، در چند هفته گذشته گوشی‌های جدید غول فناوری کره جنوبی یعنی گلکسی A33، گلکسی A53 و گلکسی A73 موضوع بحث بسیاری از اخبار بوده است و بخشی از مشخصات فنی آن‌ها نیز لو رفته است. حالا امروز پوستر تبلیغاتی رونمایی سری گلکسی A منتشر شد و زمان رونمایی آن‌ها مشخص شد.

 در این پوستر که توسط افشاگر معروف به نام Evleaks در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است زمان رونمایی سری گلکسی A تاریخ 17 مارس مصادف با 26 اسفند اعلام شده است. همچنین به نظر سری گلکسی A سامسونگ به صورت آنلاین از طریق وبسایت رسمی سامسونگ رونمایی خواهد شد. شایان ذکر است که سال گذشته نیز گلکسی A52 و گلکسی A72 در تاریخ مشابه  به صورت جهانی معرفی و عرضه شدند.


           گلکسی A73

متأسفانه در این پوستر هیچ اشاره‌ای به مشخصات فنی محصولاتی که قرار است معرفی شوند، نشده است ولی با توجه به طراحی‌های گرافیکی حاضر در پوستر می‌توان دریافت که سری گلکسی A سامسونگ با بهبودهایی در زمینه نمایشگر بهتر، دوربین پیشرفته‌تر با عملکرد بهینه در تصویربرداری در نور کم و مقاومت در برابر آب عرضه خواهد شد.


گلکسی A33

به نظر می‌رسد سامسونگ برنامه جدی برای گوشی‌های میان‌رده مقرون به صرفه خود دارد چرا که این تولیدکننده هفته پیش دو گوشی میان‌رده دیگر خود یعنی گلکسی A13 و گلکسی A23 را رونمایی کرد که با توجه به برچسب قیمتی خود از مشخصات فنی نسبتا خوبی مانند شارژ 25 واتی مانند سری گلکسی اس 22، باتری 5000 میلی‌امپر ساعتی و محافظ صفحه گوریلا گلس 5 بهره‌مند هستند. در همین راستا، انتظار می‌رود دیگر گوشی‌های سری گلکسی A یعنی گلکسی A33، گلکسی A53 و گلکسی A73 نیز با مشخصات فنی قابل توجه‌ای روانه بازار شوند.