به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند قدرتمند گلکسی اس ۲۲ الترا سامسونگ پتانسیل این را داشته تا بتواند به عنوان پر فروش ترین محصول از سری نوت نام خود را به ثبت برساند. بله درست است که سامسونگ از واژه Note برای نام گذاری آن استفاده نکرده است، اما می‌توان آن را ترکیبی از گلکسی اس ۲۱ الترا و نوت ۲۰ الترا به حساب آورد. زبان طراحی آن کاملا به سری نوت شباهت داشته و قلم اس پن نیز درون محفظه تعبیه شده درون بدنه قرار می‌گیرد، اما در دنیای امروزی به عنوان یکی از اعضای سری S از آن یاد می‌شود.

بسیاری از طرفداران سامسونگ به دلیل عدم رونمایی از محصول جدیدی از سری نوت فوق العاده ناراحت هستند، اما به نظر می‌رسد که سامسونگ با در هم آمیختن سری نوت با پیشرفته ترین نسخه از سری S22 و ارائه آن با نام Galaxy S22 Ultra، توانسته تمامی کاربران را راضی نگه دارد. به گفته منابع مطلع، ظاهرا گلکسی اس ۲۲ الترا در حال شکستن رکورد فروش ۱۰.۹ میلیونی در سال اول عرضه است.


در مقام مقایسه این موضوع را در ذهن داشته باشید که سری نوت ۲۰ که شامل دو محصول مختلف بود، مجموعا در سال اول با فروش ۷.۵ میلیونی همراه بود. این اعداد و ارقام برای سری نوت ۱۰ و نوت ۹ به ترتیب ۹.۵ و ۹.۶ میلیون بوده است. البته در حال حاضر، گلکسی نوت ۸ با فروش ۱۰.۳ میلیونی در این زمینه پادشاهی می‌کند، اما به نظر می‌رسد که Galaxy S22 Ultra به طرز اعجاب انگیزی در حال حمله ور شدن به سمت این رکورد و شکستن آن است.

همین موضوع باعث می‌شود تا مدیران سامسونگ روی همین استراتژی اتخاذ شده گام برداشته و دیگر فکر رونمایی از سری نوت را به ذهن خود راه ندهند. این بدان معناست که واژه Note از محصولی که تمامی ویژگی‌های آن را با خود به همراه دارد، حذف شده و در نهایت این کلمه به تاریخ پیوسته است.