سامسونگ در حال آماده شدن برای انتشار بروزرسانی‌های جدید برای گوشی‌های قدیمی خود است.

از اینکه می‌بینید سامسونگ تمام توجه خود را به جدیدترین گوشی‌های خود می‌دهد خسته شده‌اید؟ پس یک خبر خوب برای شما داریم. این هفته سامسونگ بروزرسانی‌هایی را برای تعدادی از دستگاه‌های قدیمی‌تر خود منتشر خواهد کرد.

طبق جدیدترین گزارش گلکسی کلاب، گوشی گلکسی S5 Neo بروزرسانی خواهد شد. این مورد، قابل توجه است زیرا نه تنها این گوشی دیگر پشتیبانی نشده است، بلکه گوشی‌ است که در سال 2015 عرضه شده و به عنوان قدیمی ترین محصول در این لیست،آپدیتی با کد G903FXXU2BVG3 را دریافت خواهد کرد. این آپدیت شامل اندروید نسخه 6.0.1 و رفع مشکل GPS گوشی خواهد بود.

یکی دیگر از گوشی‌های قدیمی که بروزرسانی ماه آگست ( نیمه اول شهریور) را دریافت می‌کند، گلکسی A7 2018 خواهد بود. در بروزرسانی نسخه A750FNXXU5CVG2، این گوشی وصله‌های امنیتی و بهبودهای پایداری مشابهی را دریافت خواهد کرد که سایر دستگاه‌ها در اوایل سال جاری دریافت کردند.

گوشی بعدی گلکسی S10e است. آنطور که در لیست آپدیت‌ها آمده، S10e آپدیتی با کد G97XFXXSGHVH2 را دریافت خواهد کرد که این بروزرسانی بیش از 60 حفره امنیتی در رابطه با حریم خصوصی را برطرف می‌کند.

و همین آخر هفته گذشته، گلکسی نوت 10 پلاس نسخه سیستم عامل N97*FXXU8HVGA را دریافت کرد که همچنین این بروزرسانی نیز برای بهبود پایداری کلی طراحی شده بود.

برای دارندگان دستگاه‌های جدیدتر سامسونگ  یعنی S20، S21 و S22، بروز‌رسانی در اواخر جولای (اوایل مرداد) آغاز شد و آلمان ابتدا آن را به دست گرفت در حالی که هیچ ویژگی جدیدی در آخرین بروزرسانی گنجانده نشده بود و فقط پیشرفت‌های امنیتی صورت گرفته بود.