به تازگی یک گوشی از شیائومی در دیتابیس بنچمارک گیک‌بنچ دیده شده که احتمالا نسخه 4G همان گوشی پوکو M4 پرو باشد.شیائومی در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱، گوشی پوکو M4 پرو 5G را به طور رسمی معرفی کرد و قرار است در اواخر این ماه، شاهد عرضه این گوشی در بازار هند نیز باشیم. حالا، به نظر می‌رسد که شرکت شیائومی قصد عرضه یک مدل 4G از این گوشی را نیز داشته که طبیعتا، قیمت کمتری نسبت به نسخه نسل پنجمی آن خواهد داشت..

این گوشی با شماره مدل شیائومی 2201117PG در دیتابیس گیک‌بنچ دیده شده و چیپست مدیاتک هیلیو G96 و ۶ گیگابایت حافظه رم را به همراه دارد. به احتمال زیاد و با توجه به این مشخصات لو رفته، پوکو M4 پرو 4G در واقع همان گوشی ردمی نوت 11S با یک نام و طراحی متفاوت خواهد بود. شایعات پیشین نیز به شباهت‌های بین این دو گوشی اشاره می‌کردند.

در صورت حقیقت داشتن شایعات اخیر، نسخه 4G گوشی پوکو M4 پرو دارای چهار دوربین خواهد بود که نسبت به دو دوربین قرار گرفته روی نسخه 5G، تحسین برانگیز است. این گوشی همچنین دارای نمایشگری کوچک‌تر با پنل امولد خواهد بود.

متاسفانه هنوز درباره زمان عرضه این گوشی به بازار، اطلاعاتی در دسترس نداریم. اما با توجه به انتشار بنچمارک‌های این محصول، احتمالا زمان زیادی تا تاریخ عرضه آن باقی نمانده است.