بایگانی نوشته‌ها


گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 پلاس معرفی شدند

گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 پلاس معرفی شدند

دو محصول جدید سامسونگ با نام‌های گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 پلاس به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی شدند. زبان طراحی این دو اسمارت فون طبق اعلام مسئولان سامسونگ، Contour Cut Camera است که حاشیه کناری قسمت بالایی بدنه را به خود اختصاص داده و تا لبه قسمت پشتی ادامه پیدا کرده است.

پیشرفته ترین عضو سری اس 21 سامسونگ رونمایی شد

پیشرفته ترین عضو سری اس 21 سامسونگ رونمایی شد

تقریبا کمی کمتر از یک سال پیش بود که سری اولترا سامسونگ، به دنیای تکنولوژی معرفی شد. یکی از بزرگ ترین تفاوت‌های نسخه اولترا با مدل پلاس، قوی تر بودن دوربین آن بوده است. این قضیه در سال جاری نیز همچنان صادق است، اما یک تغییر مهم دیگر نیز روی داده است.

معرفی پرچمدار جدید شیائومی در آغاز سال 2021

معرفی پرچمدار جدید شیائومی در آغاز سال 2021

پرچمدار  جدید شیائومی اولین تلفن هوشمندی است که از چیپست اسنپدراگون 888 استفاده  می‌کند. این گوشی در دو نسخه با پنج رنگ و قابلیت‌های جذاب وارد بازار  می‌شود. شیائومی در چین از پرچمدار جدید خود رونمایی کرد. این گوشی به‌زودی به‌صورت جهانی هم معرفی می‌شود ولی بعید است که به جز چند تغییر نرم‌افزاری و  پشتیبانی از باندهای مخابراتی متفاوت شاهد تفاوت زیادی میان مدل چینی و  مدل‌های بین‌المللی آن باشیم.

مختصری از تاریخچه شرکت اپل

مختصری از تاریخچه شرکت اپل

اپل ، این نام به تنهایی باعث توجه و تحسین می شود. این شرکت مشهور رایانه ای جهان ، در واقع فرزند مغز شاید یکی از بزرگترین مبتکرانی است که تاریخ تاکنون شاهد آن بوده است - استیو جابز مرحوم. در این مقاله ، تاریخچه مختصری از اپل وجود دارد که خواندن آن ارزش دارد:

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...